Filozofia prawa :  powrót

Analityczna filozofia prawa

Dworkin Ronald - BiorÄ…c prawa poważnie, tÅ‚um. T. Kowalski, PWN, Warszawa 1998 - ( W.Za., )
  Hart Herbert L. A, Honoré Tony - Causation in the Law Clarendon Press, Oxford 1959 - ( W.Za., )
  Hart Herbert L. A. - Eseje z filozofii prawa, tÅ‚um. J. WoleÅ„ski, Wydawnictwo ABC, Warszawa 2001 - ( W.Za., )
  Hart Herbert L. A. - PojÄ™cie prawa, tÅ‚um. J. WoleÅ„ski, PWN, Warszawa 1998 - ( W.Za., )
  Kalinowski Jerzy - La logique des norms Presses Universitaires de France, Paris 1972 - ( W.Za., )
  Kalinowski Jerzy - Le problème de la vérité en morale et en droit Emmanuel Vitte, Paris 1967 - ( W.Za., )
  OpaÅ‚ek K. - Z teorii dyrektyw i norm PWN, Warszawa 1974 - ( W.Za., )
  WoleÅ„ski J. - Z zagadnieÅ„ analitycznej filozofii prawa , Zeszyty Naukowe Uniwersytetu JagielloÅ„skiego, PWN, Warszawa, Kraków 1980 - ( W.Za., )