przy Instytucie Filozofii    Uniwersytetu Jagiellońskiego

|  Forum |  Literatura |  Linki |  Aktualności

Epistemologia :  powrót

Racjonalność

Davidson David - Problems of Rationality , Oxford University Press, 2004, 280 - ( R.Kl., )
  Galewicz Włodzimierz - Studia z etyki przekonań , Universitas, Kraków 1998, 220 - ( R.Kl., )
  Kleszcz Ryszard - O racjonalności. Studium epistemologiczno –metodologiczne , Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego, Łódź 1998, 176 - ( R.Kl., )
  Mele Alfred R., Rawling Piers (eds.) - The Oxford Handbook of Rationality , Oxford University Press, 2004 - ( R.Kl., )
  Nozick Robert - The Nature of Rationality , Princeton University Press, Princeton 1995, 226 - ( R.Kl., )
  Przełęcki Marian - Poza granicami nauki. Z semantyki poznania pozanaukowego , Biblioteka Myśli Semiotycznej, Warszawa 1996, 100 - ( R.Kl., )
  Przełęcki Marian - O rozumności i dobroci. Propozycje i morały , Wydawnictwo Naukowe Semper, Warszawa 2002, 274 - ( R.Kl., )
  Woleński Jan - Epistemologia , t. II: Wiedza i poznanie , Aureus, Kraków 2001, 180 - ( R.Kl., )