Tomasz z Akwinu :  Filozofia Å›redniowieczna :  powrót

Tematyka ogólna

Andrzejuk Artur - MaÅ‚e vademecum tomizmu: wypisy z ksiÄ…g filozoficznych Tomasza z Akwinu , Warszawa, Londyn 1999 - ( A.A., )
  Chenu Marie Dominique - WstÄ™p do filozofii Å›w. Tomasza z Akwinu , tÅ‚um. H. Rosnerowa, Wydawnictwo Antyk, KÄ™ty 2001, s. 345. - ( A.A., J.Py., )
  Chesterton Gilbert Keith - ÅšwiÄ™ty Tomasz z Akwinu tÅ‚um. Artur Chojecki , Warszawa 1995, wyd. - ( A.A., )
  Gilson Etienne - Tomizm. Wprowadzenie do filozofii Å›w. Tomasza z Akwinu , tÅ‚um. J.RybaÅ‚t , 1960 - ( A.A., )
  Gilson Etienne - Tomizm: wprowadzenie do filozofii Å›w. Tomasza z Akwinu tÅ‚um. Jana RybaÅ‚t, oprac. Andrzej i Zbigniew WiÄ™ckowscy IW PAX, Warszawa 1998, s. 642. - ( A.A., J.Py., )
  Gilson Etienne - Saint Thomas d'Aquin (Le moralistes chrétiens. Textes et commentaires) , Paris 1941, wyd. - ( A.A., )
  Gilson Etienne - Duch filozofii Å›redniowiecznej tÅ‚um. J.RybaÅ‚t , 1962 - ( A.A., )
  Kenny Anthony - Tomasz z Akwinu, tÅ‚um. Robert Piotrowski, PruszyÅ„ski i S-ka, Warszawa 1999, ss.152. - ( A.A., J.Py., )
  Maritain Jacques - Éléments de philosopie , t.1: Introduction générale à la philosophie , Paris 1930 - ( A.A., )
  Salij Jacek - Eseje tomistyczne , PoznaÅ„ 1995 - ( A.A., )
  Steenberghen Ferdynand - Le thomisme , Paris 1983 - ( A.A., )
  Swieżawski Stefan, Jan Czerkawski (red.) - Studia z dziejów myÅ›li Å›w. Tomasza z Akwinu , Lublin 1978 - ( A.A., )
  Åšwieżawski Stefan - ÅšwiÄ™ty Tomasz na nowo odczytany , PoznaÅ„ 2002, wyd. - ( A.A., )
  Torrell Jean Pierre - ÅšwiÄ™ty Tomasz z Akwinu, mistrz duchowy tÅ‚um. Agnieszka KuryÅ› , PoznaÅ„ 2003 - ( A.A., )
  Weisheipl James A. - Tomasz z Akwinu: życie, myÅ›l i dzieÅ‚o , tÅ‚um. CzesÅ‚aw WesoÅ‚owski „W drodze“, PoznaÅ„ 1985, s. 519. - ( A.A., J.Py., )
  Wohl Louis de - ÅšwiatÅ‚o nad Akwinem , tÅ‚um. MieczysÅ‚aw Stebart , PoznaÅ„ 1996 - ( A.A., )
  Woroniecki Jacek - Katolickość tomizmu , Lublin 1999 - ( A.A., )
  Å»ychliÅ„ski Aleksander - Rozważania filozoficzno-teologiczne , PoznaÅ„, Warszawa, Lublin 1959 - ( A.A., )