Instrukcja
Opiniodawcy
Działy główne

W tym dziale podajemy wybran─ů literatur─Ö z r├│┼╝nych dziedzin filozofii. Ka┼╝da z zamieszczanych tutaj pozycji jest rekomendowana przez kt├│rego┼Ť z naszych wsp├│┼épracownik├│w - ich nazwiska wymieniamy na stronie Opiniodawcy - i sygnowana jego monogramem.

Zalecana literatura jest pogrupowana w r├│┼╝nego rz─Ödu i rodzaju dzia┼éy. Najobszerniejsze z nich zestawiamy na stronie Dzia┼éy g┼é├│wne. Ka┼╝da z figuruj─ůcych tam nazw stanowi odno┼Ťnik do osobnej strony, na kt├│rej przedstawiamy uk┼éad dzia┼é├│w podrz─Ödnych w stosunku do danego dzia┼éu g┼é├│wnego. Nazwy podkre┼Ťlone odnosz─ů si─Ö do stron, kt├│re ju┼╝ zacz─Öli┼Ťmy wype┼énia─ç, nazwy niepodkre┼Ťlone do stron jeszcze pustych.

Rekomendowane pozycje można jednak wybierać nie tylko według działów, lecz także według innych kryteriów, jak np. "autor", "słowa kluczowe", "opiniodawca". Wyszczególnianiu tych zbiorów służy wyszukiwarka dostępna na stronie Szukaj.

Niekt├│re z podawanych rekomendacji ograniczaj─ů si─Ö do bibliograficznego opisu; przy innych po klikni─Öciu na ten opis otwiera si─Ö tak┼╝e komentarz. Mamy nadziej─Ö, ┼╝e jedne i drugie b─Öd─ů si─Ö przydawa┼éy naszym Czytelnikom, a naszych Opiniodawc├│w serdecznie prosimy o dalsz─ů wsp├│┼éprac─Ö!