Psychoterapia, pomoc psychologiczna, poradnictwo psychologiczne :  Etyka zawodu psychologa :  Etyka :  powrót

Terapia par i rodzin

Marsch D.T., Magee R.D. - Ethical and legal issues in professional practice with families John Wiley & Sons, New York 1997 - ( K.M. )
Artykuły
  De Barbaro B., Drożdżowicz, L. - Problemy etyczne w terapii małżeÅ„skiej , Psychoterapia Vol. 2 (137) 2006, ss. 27-34 - ( K.M. )
  Doherty W., Boss P. - Values and ethics in family therapy [w:] A. S. Gurman, D. P. Kniskern (red.), Handbook of Family Therapy. Vol. 2 Brunner/Mazel, New York 1991 - ( K.M. )
  Margolin G. - Ethical and legal considerations in marital and family therapy , American Psychologist Vol. 37 1982, ss. 788-801 - ( K.M. )
  NamysÅ‚owska I., Siewierska A. - Etyczne aspekty prowadzenia terapii rodzin w warunkach mÅ‚odzieżowego oddziaÅ‚u psychiatrycznego , Psychoterapia Vol. 2 (141) 2007, ss. 11-15 - ( K.M. )
  Ostrowska K. - Etyczne problemy pomagania rodzinie [w:] W. KaczyÅ„ska (red.), O etyce sÅ‚użb spoÅ‚ecznych Uniwersytet Warszawski, Instytut Profilaktyki SpoÅ‚ecznej i Resocjalizacji, Warszawa 1998, ss. 135-142 - ( K.M. )
  Pohorecka A. - Niektóre problemy etyczne w terapii rodzin i małżeÅ„stw , Nowiny Psychologiczne Vol. 2 1994, ss. 73-78 - ( K.M. )
  Åšlosarczyk M. - Czy psychoterapia powinna wychowywać? , Psychoterapia Vol. 3 (126) 2003, s. 5-15 - ( K.M. )