POLSKI    ENGLISH   

Internetowy Serwis Filozoficzny

przy Instytucie Filozofii    Uniwersytetu Jagiellońskiego

|  Czasopismo |  Forum |  Literatura |  Linki |  Aktualności
 
Instrukcja
Wydawnictwa i czasopisma
Działy główne
Szukaj
powrót
 

W tym poddziale rejestrujemy prace z różnych dziedzin filozofii, opublikowane przez polskie Wydawnictwa i czasopisma. w ciągu ostatnich dwóch lat (gdy chodzi o samodzielne książki i rozdziały z książek) lub też w ostatnim roku (w wypadku artykułów z czasopism). Najobszerniejsze z uwzględnianych dziedzin wymieniamy na stronie Działy główne. Każda z występujących tam nazw stanowi odnośnik do osobnej strony, na której podajemy albo bezpośrednio zestaw pozycji z danego działu głównego, albo układ wyróżnianych w nim działów podrzędnych, zawierających takie pozycje.

Zamieszczone pozycje można jednak wybierać nie tylko według działów, lecz także według takich kryteriów, jak "autor", "słowa kluczowe", "wydawca". Wyszczególnianiu tych zbiorów służy wyszukiwarka dostępna na stronie Szukaj.

Redakcja ISF Diametros sama nie dokonuje oceny rejestrowanych tutaj publikacji, ale zachęca do niej Czytelników. Osoby, które znają którąś z tych pozycji i chciałyby ją polecić, prosimy o przesyłanie swoich rekomendacji na adres diametros_lect@iphils.uj.edu.pl. Prace szczególnie polecane będziemy wyróżniać gwiazdkami.

 
webmaster © jotka